توقع و انتظار مثبت ، نوعی احساس مطلوب تلقی می شود که به زیبایی قانون جذب کائنات می افزاید. اما همیشه بهتر این است که با چیزی که می خواهیم همسو باشیم، در این صورت چیزی را جذب می کنیم که واقعا طالبش هستیم و همان زمانی که واقعا حضور دارد آماده اش می شویم. اما اگر شخص خاصی را مد نظر دارید قطعا ممکن است آن شخص شما را قانون جذب کند چون من این کار را انجام داده ام اما به خاطر داشته باشید که نمی توانید کسی را مجبور کنید با شما باشد. اما حقیقت این است که همه چیز در سطحی مولکولی، در حال جنبش و حرکت است و فقط سرعت این جنبش است که باعث میشود اجسام به صورت جامد و ثابت، یا مایع و گاز دیده شوند. گفته میشود به جای تمرکز بر روی آنچه که در حال حاضر اشتباه است یا آنچه که باید تغییر کند، روی پذیرش موارد به همان صورت که هستند کار شود. آنچه در زندگی میخواهید هرچه باشد، میخواهیدش چون دوستش دارید. همه خواسته ها و آرزوهای تو نیز از انرژی ساخته شده اند و در حال ارتعاش هستند. تو گلوله ای از انرژی در حوزه ای از انرژی به مراتب بزرگ تر هستی .


اگر در رابطه ای هستید که حس می کنید مورد احترام نیستید ، قبل از خواستن شخص دیگری، خودتان را از آن شرایط خلاص کنید و بعد رابطه عاطفی جدیدتان را به بهترین شیوه ممکن و به دور از منفی بودن (بدبین بودن) آغاز کنید. برخی از مردم قادرند یک همسر یا شریک عاطفی را سریع تر از دیگران قانون جذب کنند، که این تنها به این معنیست که آن ها با افکار خود هماهنگ اند، بنابراین قادرند چیزی که می خواهند را اندکی سریعتر جذب کنند. همه، خواست و طلب های خودشان را دارند و شما تنها زمانی این شخص را به تجربه ی زندگیتان جذب خواهید کرد که او هم چنین چیزی را بخواهد. البته این سخن به معنای آن نیست که تنها پس از مرگ شخص به شکوفایی کامل میرسد. هر روز گل گرفتن، خندیدن و لذت بردن از همراهی یکدیگر، یا خوشحال بودن هنگامی که پس از ساعات کار طولانی در روز، یکدیگر را می دیدیم. تصور می کردم که دست در دست، در ساحل راه می رفتیم، در حالی که فقط به یکدیگر عشق می ورزیدیم و از یکدیگر لذت می بردیم.


از آنجا که عزت نفس پایینی داشت و دید مثبتی به روابط نداشت و به این دلیل که به خودش زمان نداد تا بر چیزی که در یک رابطه ی جدید می خواهد تمرکز کند، سرانجام شخصی را جذب کرد که احساسات و افکار منفی مشابهی داشت، که در نهایت خودش هم به این موضوع اعتراف کرد و پر واضح هم بود، که آن رابطه به کار نمی آمد. دبیرکل خانه پرستار در ارتباط با وضعیت پرستاران طرحی و ۸۹ روزه گفته است؛ دولت دوازدهم بر این باور بود، مدت زمان کرونا بسیار کوتاه خواهد بود و در بازه زمانی دو هفتهای موفق به مهار این ویروس خواهد شد؛ به همین دلیل، پرستاران ۸۹ روزه را مطرح کرد. اگر پس از چند روز از خودتان بپرسید آن شخص کجاست، دارید به کمبود چیزی توجه می کنید و کائنات به احساسات مبنی بر کمبود شما پاسخ می دهد و مقدار بیشتری از آنچه که بدان توجه می کنید را به شما می دهد و زمان بیشتری طول می کشد تا به آنچه می خواهید برسید. همیشه به یاد داشته باشید شما آن چیزی را دریافت می کنید که ایجاد کرده اید و آنچه که مهم است این است که شما اختیار تام دارید، بنابراین می توانید آنچه را که دوست دارید انجام دهید.


یعنی با وجود فاصله ای که اکنون بین شما و آنچه که خواهانش هستید هست خوشحال باشید. تصور می کند هیچ آینده ای در انتظارش نیست. به افرادی که در رابطه عاطفی هستند توصیه ای دارم. چشم های خود را ببندید و سعی کنید که از درون جسم خود را احساس کنید، از سبکی و آرامشی که در وجودتان ایجاد می شود تعجب خواهید کرد. این مساله نهتنها بازار ارز بلکه کلیت اقتصاد را تحتتاثیر قرار میدهد و بیثباتیهای قیمتی را به حداقل میرساند. در صورتی که انسان تمام دنیا و آخرت را همواره ملک او بداند و خود را ساکن سرای خداوند و بلکه جانشین او ببیند، میتواند به خیر دنیا و آخرت بیندیشد و هر دو را با هم بخواهد و صد البته که خواستن خیر دنیا و آخرت به اندازة شایستگی هر کدام ازاین دو در اندیشة او جاری میشود؛ دنیا به اندازة خودش و آخرت هم به اندازة خودش. اصلاح این است که تفکر در مورد خود شادی یا اندوه یا آرامش و یا اضطراب بیشترین فایده را ندارد، بلکه سامان دهی افکار بر اساس عوامل این حالات، موجب پدید آمدن آنها می شود.


قانون جذب به ما میگوید که روی خواستهها و آرزوهایمان، و نه روی واقعیت نداشتن آنها تمرکز کنیم. در سخنان مدعیان این قانون بارها به تحقیقات علمی اشاره و نقلقولهایی از پژوهشگران عنوانشده است؛ درحالیکه تقریباًهمۀ آنها جعلی و ساختگی است. وقتی سوال میشه که چیزهایی میدونید دقیقا به چیزهایی اشاره میشه که باعث میشه کل مسیر اشتباه طی میشه و در مورد زندگی شخصی همون فرد ازش سوال میشه ابراز میدارن که از هر جهت مساِئل بسیاری تو زندگیشون دارن. همانطوری که در قسمت بالا هم اشاره کردیم حتماً هنگام تجسم باید احساس خوب را با تمام وجود درک کنیم. مجبور شدیم یک ساعت دیگر تمدید کنیم و من برای همیشه این ذهنیت بیمارگونه را از ایشان دور کردم. احساسات خوب بهترین روش برای جذب همه ی آن چیزهایی است که می خواهید. همیشه به ثروتهای بیکرانی که در آینده بهدست خواهید آورد، بیندیشید… البته این دو ائتلاف انتخاباتی همراه احزاب کوچکتر و نمایندگان مستقل سنی میتوانند گروهی با حداقل ۶۰ نماینده را در پارلمان آینده تشکیل دهند. شخصی را ملاقات کردم که تقریبا همه ی موارد موجود در لیست مرا داشت و این شگفت انگیز بود. باید در ذهن خود تصوُّر کنید که پول و ثروت کلانی به زندگی شما وارد آمده است.


به قول ضرب المثل بالا شما اگر پول و ثروت میخواهید باید با آن هم ارتعاش شوید تا کائنات به ساده ترین شکل ممکن پول و ثروت فراوانی را وارد زندگیتان کند . پول برای دیگران است و … قانون دوم برای هم فرکانس شدن با شخص خاص : برای جذب فرد خاص با قانون جذب افراد ، باید تصویرسازی کنید. قانون سوم برای هم فرکانس شدن با شخص خاص : کارآمد بودن قانون جذب افراد برای ازدواج به باور شما بستگی دارد. وبسایت موفقیت موسسه ملک پور همواره در تلاش است تا قدمی در جهت بهتر شدن زندگی شما همراهان. در واقع شما هر اندازه که به افکار مخرب در وجودتان دامن بزنید ، به همان اندازه از موفقیت دور خواهید شد. قانون راز که قانون کائنات است از طریق افکار و باورهای شکل گرفته شما کار میکند و این شما هستید که افکاری که در ذهنتان بر میگرید، در نتیجه با تقویت باور ها میتوانید بهترین شکل ممکن از این راز استفاده کنید. مثلا میتوانید جایگاه خود را تغییر دهید یا با یادگیری نرم افزارهای تخصصی به تقویت موقعیت شغلی بپردازید. هنگامی که کسب و کاری را شروع میکنید، از همان ابتدا با ترس و دلهره از شکست، جلو نروید.


این جهان مبتنی بر جذب است و شما چیزی را به دست می آورید که منتشر می کنید. بیشتر شنونده ها پادکست را در همان دو روز اول انتشار و درصد بالایی در همان چند ساعت اول بعد از انتشار دانلود میکنند و بعدش تعداد دانلود شما به شدت افت میکند تا وقتی که اپیزود بعدی را منتشر کنید. شما واقعیت خودتان را خلق می­ کنید. اگرچه در ابتدا ممکن است این طور به نظر برسد، ولی واقعیت این است که زندگی از حالا به بعد، جذابتر از گذشته میشود. همانطور که میبینید، ادعاهای بزرگی بدون هیچ پشتوانه علمی مطرح میشود که به راستی جای هیچ سخنی را باقی نمیگذارد. کافیست پای خود را روی فرش بکشید و سپس قطعه فلزی را لمس کنید. باید از تخیلتان استفاده کنید، تصور کنید اگر این شخص هم اکنون در زندگیتان حضور داشت چه احساسی داشتید؟ می دانید یعنی چه؟ اگر همان اغاز بدانید که هدفش ازدواج نیست تکلیف خود را می دانید.